Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doopravdy mi hrabe...

3. 3. 2008

 

Ano. Doopravdy mě hrabe. Tohle sice vím už dávno…ale holky to jen tušily. Na lyžáku jim to ale došlo. A nejen to. Zjistilo se, že jsem totálně šílená. Naprosto. Upa totus nej (moje zkrácená verze úplně totálně nejvíc).

 

Na zš se o mě vědělo, že uvažuju skoro stejně jako kluci. Mluvila jsem dvojsmyslnýma větama a ve všem jsem viděla právě ten druhej smysl (ten ‚nemravnej‘ samozřejmě). Nikdy jsem se nezabývala tím, proč to tak je. V prváku jsem se tak nějak zklidnila, to samí i teď v druháku – až do lyžáku. Tam jsem s tím opět začala. A to hodně. Nejenže jsem neustále mluvila ‚s druhým smyslem na jazyku‘, ale vážně jsem začala myslet (opět) jako kluci. Grr. Docela mi to znepříjemňuje život. Fakt. Zkuste se totiž bavit s někým – opačného pohlaví – zatímco se vám ve vaší hlavě odvíjí velice nemravné ukázky toho, jak dotyčného pomalu svlékáte. Njn, fantazie, fantazie. Asi prokletí, či co. (O mužích je totiž známo, že když mluví s ženami, v duchu si představují právě to, že je svlékají…prostě přemýšlí o tom, co ukrývají pod oblečením…) Doufám, že si teď o mě nemyslíte, že jsem bůhví jak ….nemravná (velice slušně řečeno)….ale tak nějak si nedokážu pomoct. (Dost se divím, že se vám tady k tomu takhle dobrovolně přiznávám….;-x)

 

No…myslím, že všechno se někdy musí aspoň jednou zkusit….takže jsem se začala zabývat tím, proč takhle uvažuju. (Holky tvrdí, že konečně potřebuju kluka – že by mě prý zkrotil….ale tomu moc šanci nedávám. Mě nezkrotí nikdo.)

Chvilku jsem si nad tím problémkem lámala hlavu a došla jsem ke svému malému ‚vědeckému‘ závěru.

Na zš jsme měli ve třídě převahu kluků. Těch bylo (v devátém ročníku) šestnáct a nás holek jenom osm. A to jsem měla těch ‚keců‘ nejvíc. Teď na průmce je to obráceně. Holek je dvacet osm a kluci jsou jenom dva (‚keců‘ rapidně ubylo).  A na lyžáku byla opět převaha kluků. Ani nevím kolik přesně, ale bylo jich víc (páč z naší třídy dost holek nejelo … a v áčku jsou samí kluci – a jeli skoro všichni)…a nemravný kecy se ve mně opět probudily. Z toho pro mě plyne – že jakmile se na delší dobu ocitnu v kolektivu – který tvoří víc kluků než holek – stane se ze mě neuvěřitelně zvrhlá osoba … s velice ‚nemravnýma‘ myšlenkama…. ;-x Ale aby toho nebylo málo – nejenže mám nevhodný myšlenky – já jsem to začala dokonce psát!!! Ještě nevím, ale možná to opíšu a hodím to sem….

 

Jenže ta moje ‚nemravnost‘ … to není jediný důvod, proč mi hrabe. Proč jsem šílená.

 

Další důvod je to, že jsem narozená ve znamení Ryby a ty jdou vždycky proti proudu. Opravdu vždycky. Zajímám se tedy o úplně jiný věci…mám jiný názory.

 

A navíc se ještě všemu tlemím jak magor. Asi jsem vážně zdravá na blázinec. A jestli mě tam urychleně nezavřou, holky tam budou muset taky ;-x . Když tak nad tím uvažuju, mě přijde ‚směšný‘ ouplně všechno. Na tom lyžáku jsme se s Kiky tlemily každý maličkosti. Jeden večer jsme to svedly na vedlejší účinky pomeranče (který jsme měly jako ‚bonus‘ k večeři)… ale pak už to nebylo na co svádět. Chich….kdyby jste mě znali, věděli byste přesně, o čem se tady snažím psát ;-x .

 

Err…už se musím přemáhat, abych se nezačala smát … když tady píšu takovýhle věci … takže toho raději nechám…nemůžu si přece dovolit vzbudit o půlnoci půlku paneláku ;-p

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář