Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myšlenky

16. 4. 2008

Hm, tak jsem se začetla do některých svých článečků a musím se sama sobě divit. Vážně píšu takový blbiny a dávám je na net? Mě asi vážně přeskočilo, když sem píšu o všem.

 

Ale začala ve mně hlodat jedna otázka. Jak ty moje dílka vnímáte vy – moji čtenáři (byť jen náhodní). Jestli se vám zdá, že to píše taková obyčejná holka nebo naprosto nepříčetný maniak patřící do nějakého specializovaného ústavu…chich. Jestli si náhodou třeba nemyslíte, že mám sklony skoncovat se svým životem nebo že mám rozdvojenou osobnost (i když bych se zrovna tomuhle ani moc nedivila). Nebo se na mě prostě podepsala realita a všechen ten shon a stres…všechny ty pravidla a vzory ‚normálního chování‘. Ksóó!!! Kdyby mi to nebylo blbý, tak bych použila velice ‚vybrané‘ výrazy, kdykoliv se někde objeví ‚vzor normálnosti‘. Pche. Taková kravina. Všude nám cpou, že každý je jedinečná osobnost a přitom – když má někdo jinou barvu vlasů nebo nosí jiné oblečení než ostatní tak je prostě out. Tak jak potom má člověk vyniknout? Jak má dokázat svoji osobitost? Ksó!

Jsem z toho všeho děsně zmatená. Možná to je ten pravej důvod, proč ty moje článečky občas vyzní jinak než mají. Jsem prostě jenom zmatená. Vším. Všema. Sama sebou. Tím co se kolem mě děje.

 

Hm…nějak mě zarazilo, k čemu jsem se vlastně dostala. Už ani nevím o čem jsem původně chtěla psát, ale to je u mě naprosto normální. Chm, akorát nevím jak ten článek pojmenuji….typický a neustále se opakující problém. Chjo.

 

Vaše Es
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak tě vidím já

(Jarda, 29. 10. 2008 21:22)

právě že tě chápu alepson já jako náhodný čtvenář jako správnou holku co ví co chce,ale co se odehrává v tvé hlavě si musíš vyřešit sama doufám že se ti to podaří zasloužíš si to!tvuj blog budu číst pravidelně!