Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sny

16. 4. 2008

Sny. Má je každý i když o nich třeba ani neví. Zdají se všem lidem na celé planetě. To nikdo nepopře.

 

Ale proč se zrovna ‚mojí maličkosti‘ musí zdát takový blbiny? Neříkám – a nikdy to tvrdit nebudu – že bych byla mnohem šťastnější beze snů, to ne. Když se mi nic nezdá – nebo si sen nepamatuju – tak jsem celej den jak přešlá mrazem. …. Ale zdají se mi opravdu děsní slátaniny. A uvědomila jsem si, že se téměř pořád a pravidelně opakujou !!! Ne že by se mi pořád dokola zdál jeden sen, to se mi snad nikdy nestalo – možná v druhý třídě na zš se mi jeden sen zdál dvakrát … ale teď jsou ty sny různé – jeden střelenější než druhý – ale jádro zůstává takřka stejný. Myslím tím to ‚téma‘ toho snu. Tak … jste zvědaví, co se mi v noci honí hlavinkou, když svoje myšlenky přestávám kontrolovat? Jo? … Tak čtěte dál ;-)

 

Nejčastěji se mi zdá (poslední dobou) o lyžování. O horách, o lyžování, o lidech z lyžáku, o chatě, o tom božským pocitu když se řítím ze svahu dolů…. jj, lyžák na mě jaksi zanechal stopy. Ale jsou to fakticky moc krásný sny. Doporučuji ;-) … Další – celkem opakovaný motiv snů je – že jsem muž. Ano, čtete dobře. Ve snu nejsem ve svém vlastním těle, ale jsem v těle nějakýho chlapa – kterýho jsem v životě neviděla a asi nikdy neuvidím (páč bych se do něj asi zbláznila nebo já nevím co…chich)… Hm a další celkem opakovaná věcička je – že dokážu skákat neuvěřitelně vysoko. Ano – další krávovinka, já vím, ale po těchto snech jsem pak nabitá energií až jiskřím. Sice jsem v tom snu vždycky dost vyděšená – když se odrazím a letím nahoru – většinou tak 100 až 800 metrů (opravdu!!!) a vidím pod sebou ty malinký věcičky, stromy a pevnou zem (nebo vodu – hm, to byl mocinky krásnej sen) – ale pak když letím dolů a nevím, jestli se tam na tý zemi rozmáznu nebo ne…no, to je děs. Ale vždycky dopadnu bez potíží, plna energie k dalšímu skoku. … A poslední – taky dost často opakovaná scénka je … že mě někdo má rád – doslova. Se vším všudy. Asi mi hráblo.

 

Eh, nevím co se zdá vám … i když by mě to opravdu hodně zajímalo – já jsem totiž nelidsky zvědavej človíček, víte? Chich.

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář