Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týden volna

25. 4. 2008

Paráda…bude tejden volna, bude tejden volna…chich /poskakuju jak blázen po pokoji, srážím vše co se mi omylem připlete do cesty a hlasitě si prozpěvuji/. To bude zase něco – brácha s mladší ségrou budou chodit do školy, takže budu doma jen s nejmladší sestrou a s mamkou. Hm. A měla bych se učit. Grr. Už teď se mi z toho zvedá žaludek. No nic. Nějak se k tomu budu muset dokopat.

 

Takže…vypadá to, že se po dvou dnech začnu nudit. Ech. Už jsem v neděli stihla přečíst jednu knížku – to víte, normálně už na knížky nemám čas a tak nějak mi to chybí … z knihovny jich mám půjčených --- no, děsný hafo, takže si budu číst a číst a číst… a možná si najdu chvilku i na školu (ale upřímně – pochybuji).

 

Po večerech se snažím dopsat – dotáhnout do konce asi ne nebo jo – to je ta jedna ‚povídka‘ … ale nějak se mi to vymklo z ruky, takže to nebude slabý shounen-ai, ale asi trochu ostřejší… možná že i yaoi. Co já vím, co se mi ještě podaří vyplodit. Ale už jsem skoro u konce. Teprve teď – při psaní – opravdu .. ech, akce…. jsem si uvědomila, že na to prostě nemám. Že se musím silou vůle přemáhat, abych to vůbec napsala – to co se mi odehrává v hlavě – ten příběh … a stojí mě to hodně z mojí zbývající slušnosti. Err. Opravdu obdivuji autory … kteří dokážou napsat takový skvosty (jako např. Keira, že?) … nějak se s nimi nemůžu srovnávat. Chjo-o-o-o.

 

Úplně se děsím toho, až si v neděli sednu nad batoh – začnu do něj házet věci, který si s sebou vezmu na výlet a uvědomím si, co všechno jsem ‚neudělala‘ a co všechno jsem měla ‚udělat‘. Ugh, úplně to cejtím v kostech. Jestli má někdo taky tak slabou vůli jako já, tak upřímnou soustrast ;-x. Je to na *.

 

No nic, tak já vás přestanu zahlcovat svejma myšlenkama – který mě brzy přivedou do nějakýho institutu…

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář