Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týden volna!!!

16. 4. 2008

Tak se na naší škole bude příští týden konat jakási mezinárodní soutěž či co, nějak nejsme pořádně informovaní, ale všechno nasvědčuje tomu, že budeme mít týden volna!!! Paráda. Takovýhle soutěže by mohly být častěji, ne? Určo jo.

 

Když jsem zakládala tuhle stránečku, chtěla jsem ji zcela věnovat anime a Japonsku. Jenže to dopadlo trochu jinak. Hm … je to spíš o mě, že? Jenže – o ničem jiným nic moc nevím a nemám moc času na psaní nějakých povídek, který by se sem hodily. Ačkoliv – teď už jsem schopná dát sem cokoliv.

 

A co tedy plánuji na to ‚volno‘? Učení? Jedině v nouzovém případě. Ale stejně budu muset….Hm, ale první co mě napadlo bylo to, že bych skoukla nějaký anime co mám nahraný na VHS a napsala bych něco jako pokus o recenzi. Jenže – jak se znám, tak budu každej díl obepisovat hroznejma detailama… No co, prostě se o něco málo pokusím. Estli se k tomu dokopu. Taky bych mohla konečně dopsat asi ne nebo jo – to je jeden soubor v mojí složce Zajímavosti kterou mám v komplu … jedná se o povídku – shounen-ai. Zatím mám tak sedm stránek…ale zasekla jsem se na jedné ‚choulostivé‘ scéně, takže nevím, nevím, jestli se dočká konce. Přece jen si připadám pořád až moc slušná na to, abych popsala něco tak…jejich akci. Chápete co se tím snažím říct? Bude to chtít hodně silnou vůli abych v sobě překousla tu slušnost, přesunula se za hranice nemravnosti a dopsala to… a hodila na net. ALE!!! Pozor, není jistý, že to vážně dopíšu!!! Je to jenom další věc v pořadníku ‚úloh‘, kapišto? ;-) … Taky jsem si vzpomněla na Yatta! jak jsem kdysi – už hrozně dávno slibovala, že to přeložím…Bohužel – jazyková bariéra. To co jsem si o nich našla je v anglině…kéž by to byla němina…Pokusím se ještě zapátrat, snad něco objevím (i když s tím svým štěstím si tím nejsem moc jistá). ….. Už strašně dlouho mám doma jednu supr encyklopedii, ve který je pár věcí o Japonsku – docela zajímavý věci. Takže bych to asi měla opsat abych tu encyklopedku mohla konečně vrátit do knihovny, co? ….

 

No…nicméně se na konci onoho týdne ukáže, k čemu jsem se dokopala a k čemu ne. Bůh ví, co se mezitím stane.

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář