Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velmi krátce o minisukních

25. 3. 2008

Velmi krátce o minisukních…

 

Tak jsem se hned v pondělí o jarních prázdninách (které jsou už bohužel dávno za námi) vydala s mamkou do obchodu. Původně jsme šly koupit jednu sukni. Protože jak ve třeťáku pojedu k moři (a ne k vodě, bohudík) tak máma šílí z toho, že budu potřebovat hafec plavek, sukní, krátkých triček… Njn, já osobně u moře ještě nikdy nebyla, takže nevím.

 

Nicméně… skončilo to tak, že jsem si vybrala tři krátký sukýnky, dvě supr trička na ramínka a jednu zvláštní halenku (takhle dopadají nákupy jedné věci…). Klasika ;-)

 

O dva dny později, když už to bylo všechno hezky vypraný a suchý, jsem si to ještě jednou zkoušela. Jen tak, pro moje potěšení. A navíc mě v tom mamka chtěla znovu vidět. Takže jsem si to postupně zkoušela… Když jsem na sobě měla zrovna černou minisukni, mladší bratr – který tu malou módní přehlídku zpovzdálí sledoval – řekl něco v tom smyslu, jestli by nebylo lepší jít ven rovnou v kalhotkách. >_<

 

Tak to mě vážně uklidnilo (ironie). Sice o mě pár lidí (kteří se rozhodnou mě zhodnotit) tvrdí, že mám celkem dobrou postavu, nemám se za co stydět, že jsem mladá atd…, ale taky o mě jistý člověk kdysi řekl, že vypadám jako hruška. Žádný prsa a velký boky. Grr. Takže mě dost znervózňuje, když mi ten strohý kus látky nezakrývá úplně všechno, co bych chtěla. Ale stejně si prostě nedokážu pomoct a dlouhý sukně dál zarputile odmítám nosit.

Z toho tedy plyne, že po bratrových slovech tohohle typu přemýšlím nad tím, jestli si tu sukýnečku na sebe vůbec někdy vezmu. XD

 

Chich, jen jsem se s vámi chtěla podělit o to, co si o minisukních myslí můj bratr… a já.

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak

(Yumi, 26. 3. 2008 16:22)

Já minisukni moc nenosím, přestože když už si ji na sebe natáhnu, všichni říkají, že mám hezké nohy. Ale já se v tom prostě necítím. Pořád kontrolovat, jestli nesedíš s rozkročenýma nohama, a tak.

a na bráchu se vykašli, když už tu sukýnku máš, klidně ji nos :)