Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zase tajně na netu

16. 4. 2008

Tak máme zase dvouhodinovku technický administrativy ... dopis i tabulku už mám dávno hotovou a tak mám psát v ZAVu...jenže....mě se nechce. A navíc mi to totálně nejde. Chjo. Teď mám třeba cvičení, kdy mám tři minuty v kuse opisovat Lenka proto ale do tisku dala nejen jejich prospekty na kajaky. Zkuste si to sami a uvidíte, jaká to je kravina. Fakt. Už se mi pletou prsty - i teď. Hrůůůůůůůůůůza. Chjo. A navíc je dneska takovej divnej den. Už od rána jsem jak vyždímaná. Totálně. Celej den je neuvěřitelně - nudnej. Jo ... až na jednu výjimku. Na obědech jsem viděla někoho, díky komu se můj den stává mnohem krásnější, i když on o tom asi neví. Chjo. (by mě zajímalo kolikrát to chjo ještě napíšu).... Ehrr... teď zrovna učitelka seřvala holky - pravděpodobně bez důvodu. Je to šílený. Chjo. Učitelka je schopná nás seřvat úplně za cokoliv, takže až zjistí že nepíšu v zavíku ale jsem na netu, tak mě seřve až mě z toho budou bolet uši. Chjo.

Navíc jsem si dneska šla za třídní pro známky, páč máma nebyla na rodičáku (jsem na to totálně zapomněla a ona mě za to pak taky hezky seřvala jako co si to dovoluju jí o tom neříct atd. atd. atd....chjo). No - při pohledu na ten titěrný lísteček mi spadla čelist hodně hodně dolů. To že teď totálně kašlu na školu se jaksi projevilo na známečkách. Hm. Čtyřka z matiky, tři až čtyři ze základů výroby. Grr. To prostě není nic pro mě. Já chtěla kreslit (lépe řečeno - čmárat, páč já osobně si nemyslím že bych to s tím svým rádoby uměním někam dotáhla....). Jenže... tak nějak se asi budu muset začít učit. Už to vidím, jak mě máma dneska zase seřve až se dovalím domů. A to musím ještě na alergologii aby mi napsala recept a ještě do hudební knihovny vrátit CD a taky chcu jít ještě na net a hodit sem pár příspěvků. Jsem totiž poslední dobou tak nějak posedlá tím jak mě baví vám něco psát ;-) ... Takže píšu na komplu a neučím se. Chjo. Ksóóóa. Nejraději bych tu školu zabodla a .... nebaví mě se učit když nemám důvod PROČ se učit. Chjo. Už si ani nevzpomínám kdy jsem se naposledy doopravdy učila něco na dril. Grr.

Za chvíli nám bude končit hodina....jo, omlouvám se za překlepy - mě se už vážně pletou prsty. Estli mi teď někdo řekne, ať mu ukážu levej prsteníček, bůh ví, co bych ukázala. Pomalu už ani nevím která je pravá a která levá....Grr.....

Tak já se s vámi loučím, myslím na vás....hm a mějte se fajnec.

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář