Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysvědčení

31. 1. 2008

Znáte to,,,,, jako každý ráno se probudíte, ale dneska je to probuzení o to příjemější, když vás tíží myšlenka na poslední hodinu ve škole (možná i na světě).

Takže se hezky uchystáte a vyrazíte vstříc novým, školním zážitkům.

První hodinu si přejete, aby už byl konec! (např. já, když jsem měla plavat asi dvacet bazénů - ke všemu ještě v sedm ráno)

Den plyne a plyne....a vy si začínáte přát, aby bylo pořád ještě ráno ..... blíží se totiž ona osudná chvíle....na kterou čekáte půl roku.....

Nevím, kolikátou hodinu jste dostali vysvědčení vy, můj brácha pátou a já ... bohudík až sedmou......takže nevím, jak dlouho už se snažíte dostat se z toho šoku. x-x

Někdo má vysvědčení lepší, někdo horší.....ale já se ptám --- je to nutný? Je nutný hodnotit nás každej půlrok? Nestačilo by to jen jednou za rok? (ono totiž není zdraví, vystavovat se takovejm šokům moc často - buď z toho, jaká je to hrůza - nebo v mým případě - lepší, než jste čekali)

Takže....na konec ..... užijte si to krásný počasí a nenechte si ten krásný den zkazit něčím tak ...nevšedním.... jako je vysvědčení.

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář